www.vabzdys.lt – Foto ir video iš aukštai

Logo

Reprezentacinių filmų filmavimas iš oro

Filmavimas iš oro – tai puiki galimybė nufilmuoti įspūdingus ir išskirtinius vaizdus.
Filmuojant iš bepiločio orlaivio  galima pasiekti itin gerų rezultatų. Skrentantis dronas yra nedidelis, todėl skraidyti gali tiek lauke, tiek patalpose. Jūsų įmonės ar produkto reprezentaciniai video klipai atrodys įspūdingai.

Mes padėsime Jums sukurti reprezentacinio filmo koncepciją, turėsime profesionalių pasiūlymų.

Renginių filmavimas ir fotografavimas iš oro

Mes siūlome kokybiškas renginių filmavimo ir fotografavimo iš oro paslaugas.

Didelių miesto švenčių ir kultūrinių renginių filmavimas iš oro leidžia parodyti visą renginio mąstą.

Koncertų filmavimas iš oro – tai galimybė dar geriau perteikti koncerto nuotaiką ir atmosferą . Skrendantis dronas nufilmuos renginį iš įvairių rakursų. Norint parodyti ir sceną, ir auditoriją, nereikės kamerų įvairiuose kampuose, tai lengva padaryti naudojant vieną bepilotį orlaivį.

Sporto renginių filmavimas iš oro naudojant bepiločius orlaivius (dronus) kurie yra aprūpinti profesionaliomis kameromis, kurios gali filmuoti net 4K kokybe – tai ko reikia Jums. Dinamiški vaizdai, greitas kameros perkėlimas į skirtingas vietas, profesionali vaizdo stabilizacija.

1x1.trans Renginių filmavimas ir fotografavimas iš oro

1x1.trans Renginių filmavimas ir fotografavimas iš oro

1x1.trans Renginių filmavimas ir fotografavimas iš oro

Reklamos filmavimas ir fotografavimas iš oro

Filmavimas iš oro – tai puiki galimybė nufilmuoti įspūdingus vaizdus.

Filmuojant iš bepiločio orlaivio (drono) galima pasiekti itin gerų rezultatų. Skrentantis dronas yra nedidelis, todėl skraidyti gali tiek lauke, tiek patalpose bei sunkiai prieinamose vietose. Jis gali prisiartinti prie filmuojamo objekto ir staigiai nuskrist aukštyn.

Virš debesų!

– Filmavimas iš paukščio skrydžio – užduotis, neįveikiama net pasitelkus aukščiausius kino industrijos kranus.

– Filmavimas iš oro nedideliame aukštyje, kur pilotuojami sraigtasparniai negali gauti leidimo skrydžiui.

Nepilotuojamas dronas turi profesionalią vaizdo stabilizavimo sistemą. Kuri pašalina vibracijas ir nestabilumą, galima reguliuoti kameros palenkimus, vaizdas tampa aukštos kokybės, sklandus, detalus, ryškus. Operatorius mato vaizdą savo nuotolinio valdymo sistemoje ir lengvai reguliuoja drono judesius.

1x1.trans Reklamos filmavimas ir fotografavimas iš oro

1x1.trans Reklamos filmavimas ir fotografavimas iš oro

1x1.trans Reklamos filmavimas ir fotografavimas iš oro

Vestuvių fotografavimas ir filmavimas iš oro

Vestuvės – vienas ryškiausių ir svarbiausių įvykių gyvenime. Jas visada norime išsaugoti atmintyje ilgam. Geriausias būdas tai padaryti – užsisakyti profesionalaus vaizdo operatoriaus paslaugas. Norint padaryti ne tik gražų, bet ir tikrai išskirtinį vestuvinį video, reikia atkreipti dėmesį į naują ir nestandartinį būdą – filmavimą iš oro.

Vestuvių filmavimas iš oro padarys Jūsų vestuvinį video išskirtinį. Galima integruoti filmavimą iš oro su standartinių filmavimu.

Filmavimas ir fotografavimas iš oro parodys visą aplinką: papuoštą sodybą, visus susirinkusius svečius, vestuviniu žaidimus.

Kodėl verta rinktis nekilnojamo turto fotografavimą iš oro?

Nekilnojamojo turto fotografija iš oro tapo viena greičiausiai augančių sričių, kadangi nekilnojamo turto paklausa auga, atsiranda naujų pastatų.

Privatūs asmenys vieni pirmųjų pradėjo naudotis dronais, norėdami greičiau ir už didesnę kainą parduoti nekilnojamą turtą. Kadangi tai rodė puikius rezultatus rinkoje, nekilnojamojo turto agentūros taip pat pradėjo naudoti dronus, kaip rinkodaros įrankį parduodant nekilnojamajį turtą. Paprastos nekilnojamojo turto nuotraukos dažnai nepritraukdavo potencialių klientų, nes jomis užfiksuotas turtas neparodo tikrosios turto vertės. Kartais net tapdavo sunku įsivaizduoti, kaip atrodo visas privatus namas, kokios formos stogas, kaip atrodo aplinka esanti aplink objektą ir ar objektas yra strategiškai geroje vietoje. O naudojant bepiločius orlaivius, galima užfiksuoti privatų namą ar kita objektą iš visų pusių, išryškinant objekto formas, kiemo dydį, jei tai yra privatus namas, matoma kaiminystė, aplinka, baseinai ir pan. Taigi nieko keisto, kad kvadrokopterio pagalba padarytos nekilnojamojo turto nuotraukos pritraukia žymiai daugiau potencialių klientų.

1x1.trans Kodėl verta rinktis nekilnojamo turto fotografavimą iš oro?

1x1.trans Kodėl verta rinktis nekilnojamo turto fotografavimą iš oro?

„Mad Money“ vaizdo klipas prie Prisikėlimo bažnyčios

Šis klipas buvo filmuotas Kaune prie Prisikėlimo bažnyčios. Vaizdo klipe siūlome pasigrožėti Kauno panoraminiais vaizdais. Šiam klipui nufilmuoti buvo į pagalbą pasitelktas kvadrokopteris „DJI Phantom 2 + Zenmuse H3-3D bei aukštos raiškos vaizdo kamera Gopro 3 + Black edition.

 

„Jolopizza“ picerija Kaune

1x1.trans „Jolopizza“ picerija Kaune

Spalio 11 – 12 dienomis filmavome naujos picerijos Kaune video klipą „Picų pristatymas į namus“
Vaizdo klipe galite pasigrožėti Kauno vaizdas iš aukštai. Šiam klipui naudojome kvadrokopterį „DJI Phantom 2 + Zenmuse H3-3D bei aukštos raiškos vaizdo kamera Gopro 3 + Black edition. Kilome į dangų 10 kartų ir užtrukome visą dieną. Tačiau buvo verta, filmukas išties gražus. Siūlome pasigrožėti vaizdais 1x1.trans „Jolopizza“ picerija Kaune

 

Gaisras Kaune

Filmuojant vieną iš video klipų Kaune, netikėtai pavyko nufilmuoti degantį sandėliuką ir gyvenamajį namą iš aukštai. Kvadrokopteris nuo gaisro židinio buvo nutolęs apie 1 Km, tačiau net ir tokiu atstumu gaisras puikiai matomas.