1x1.trans E shop„Rchobis” – radijo bangomis valdomų modelių elektroninė parduotuvė.  Įmonės pavadinimas pasirinktas kaip atitinkantis vykdomos veiklos apipūdinimą, tuo pačiu lengvai įsimenamas vartotojams.

Esame pardavėjai – konsultantai taip pat dideli šio laisvalaikio praleidimo entuziastai, todėl gerai išmanome pirkėjų poreikius.

Studijuojame universitetuose, todėl ši el. parduotuvė yra gera praktika prieš pradedant kitokio pobūdžio verslus.

Bendradarbiaujame su Amerikos, Kinijos, Europos gamintojais:

Team Associated, Pro-line, Reedy, Protoform, Hobbywing, Speed Passion, Novarossi, Power-Save-Racing, Hudy, Hitec, Himodel, Futaba, Nosram, taip pat su vienais iš populiariausių pasaulyje kvadrakopterių gamintojų: DJI, WALKERA.

Siūlome klientams tai kas šiandien geriausia ir naujausia. Tai ką naudojame patys, tai ką naudoja visas modeliuotojų pasaulis.

Šiame tinklalapyje rasite populiariausius kvadrakopterius, filmavimo įrangas ir visus reikalingus priedus. Todėl galėsite patys įsiamžinti nuostabius vaizdus iš paukščio skrydžio.

Kadangi patys teikiame filmavimo paslaugas ir turime daug patirties – galime Jus pakonsultuoti renkantis kvadrokopterį su filmavimo įranga!