• 1x1.trans Apie mus
  • 1x1.trans Apie mus
  • 1x1.trans Apie mus
  • 1x1.trans Apie mus
  • 1x1.trans Apie mus
  • 1x1.trans Apie mus
  • 1x1.trans Apie mus

 

Komanda:

“Vabzdys” – teikia foto ir video iš aukštai paslaugas. Įmonės pavadinimas pasirinktas kaip atitinkantis vykdomos veiklos apibūdinimą, tuo pačiu lengvai įsimenamas vartotojams.

Radijo bangomis valdomais bepiločiais orlaiviais užsiiminėjame nuo 2009 metų, esame šio užsiėmimo entuziastai, todėl turime sukaupę daug patirties juos pilotuojant.

Savo klientams siūlome tai, kas šiandiena naujausia ir geriausia. Pirmi įsisavinam naujienas, todėl savo darbo kokybę grindžiame patirtimi ir atsakingumu.

Siekiame būti patrauklūs savo novatoriškumu ir profesionaliu požiūriu į filmavimą iš paukščio skrydžio. Siūlome ne tik patiems pajusti paukščio skrydį iš aukštai, bet ir pasinaudoti šia medžiaga. Teikiame profesionales konsultacijas. Relizuojame Jūsų įdėjas!

Esame serfikuoti CAA (Lietuvos Civilinės Aviacijos Administracijos)dviejų žmonių komanda ir mūsų ilgametė patirtis leidžia atlikti filmavimus itin sudėtingose vietovėse. CAA suteikė išskirtines galimybes skraidyti miesto teritorijose ir arti pastatų

1x1.trans Apie mus

Kokybė:

Fotografijų ir video kokybė 16Mp, Full HD, 2.7K ir 4K. Įrangos pasirinkima platus, prisitaikatis prie kiekvieno žmogaus poreikių. Ilgametė patirtis leidžia pasiekti geresnių rezultatų.

Vienas pilotas valdo droną, kitas kamerą, todėl medžiagos kokybė įgauna daugiau profesionalumo. Taip pat turime galimybę transliuoti vaizdą gyvai į TV ekranus, Youtube, Facebook.

Saugumas:

Kokios gražios besigautų nuotraukos ar video medžiaga, mums itin svarbu aplinkinių žmonių saugumas. Todėl prieš atlikdami paslaugas, įsivertinsime aplinką, oro sąlygas.

Veiklos sritys:

Taip, mes ne tik filmuojame ir fotografuojame iš aukštai, bet ir užsiiminėjame šių bepiločių orlaivių prekyba, kaminų apžiūros darbais. Tad mums puikiai yra žinoma kuri įranga patikimiausia ir kokybiškiausia.

Filmavimas ir fotografavimas iš aukštai – www.vabzdys.lt

Radijo bangomis valdomų modelių parduotuvė – www.rchobis.lt

Lietuviški straipsniai apie dronus – www.drone.lt

Bepiločių orlaivių specializuota parduotuvė – www.orlaivis.lt

Dūmtraukių  remonto ir techninės priežiūros darbai, ypatingų statinių techninė bei sezoninė priežiūra – www.2kaminai.lt

1x1.trans Apie mus